1. Przeżywamy święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. Do puszki przy wyjściu można złożyć ofiarę dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Przez cały dzień towarzyszy nam Zespół „Cолов’ї” („Słowiki”) z Ukrainy.
 2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. W środę, 29 grudnia, ks. Tomasz będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji we wtorek o godz. 18.00.
 3. W ubiegłą niedzielę na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 5780 zł., w kopertach 2500 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
 4. W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy dziękować za otrzymane w ciągu roku dobrodziejstwa. Można uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy”.
 5. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
 • w poniedziałek – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty;
 • we wtorek – święto Świętych Młodzianków, męczenników;
 • w sobotę – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze św. będą według porządku niedzielnego. Można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie lub śpiew hymnu „O stworzycielu, Duchu, przyjdź”, w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok.
 1. „Nie widzieli, a uwierzyli” – to hasło Epifanii przed Objawieniem Pańskim, którą będziemy przeżywać od 3 do 6 stycznia 2022 roku. Każdego dnia będziemy rozpoczynać adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej uroczysta Msza Święta o godz. 18.00.
 2. W gazetce parafialnej znajdują się życzenia ks. abpa Marka Jędraszewskiego na Boże Narodzenie A.D. 2021 oraz od misjonarzy pallotynów: ks. Jana Adamowicza z Boliwii i ks. Dawida Dziedzica z Wenezueli.
 3. Chcemy zorganizować w tym roku zabawę sylwestrową w budynku Szkoły Podstawowej. Szczegóły na plakacie. Zapisy tylko do poniedziałku, 27 grudnia.
 4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli.
  Myśl tygodnia:
  Czas jest dobrym lekarzem, ale złym kosmetykiem.