1. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Parafia Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich zaprasza dzisiaj o godz. 17.00 na koncert charytatywny „Do Ciebie Maryjo”. Podczas koncertu prosimy o wsparcie leczenia 12 letniego Szczepana Rozwadowskiego chorującego na autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Wystąpią: Paweł Orkisz i Piotr Kordas. Szczegóły na plakacie.
 3. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy dorosłych na nabożeństwo różańcowe, natomiast dzieci na to nabożeństwo zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45.
 5. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
 6. Kancelaria parafialna jest czynna: od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do godz. 17.30.
 7. Spotkanie przed bierzmowaniem dla uczniów klas siódmych odbędzie się w środę tj. 5 października o godz. 19.00 w szkole podstawowej na os. Krakowiaków 47 (na stołówce).
 8. 10 października o godz. 19.30 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy w maju 2023 roku przyjmą ten sakrament, na Mszę Św. inaugurującą ostatni rok formacji.
 9. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
 • w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej; dziewicy;
 • w czwartek – I czwartek miesiąca od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych, świętych powołań kapłańskich i zakonnych
 • w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; jest to I piątek miesiąca, od godz. 9.00 odwiedzimy chorych, nowe osoby można zgłosić w kancelarii lub w zakrystii.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień, a studentom i pracownikom naukowo-dydaktycznym wyższych uczelni rozpoczynającym nowy rok akademicki życzymy sukcesów w nauce i opieki Matki Bożej Pocieszenia.
 1. W ubiegłą niedzielę na prace w kościele zebraliśmy na tacę 6350 zł. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.20, a podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie posługiwał chór Amadeum.
 3. Przez kościołem jest prowadzona przez wolontariuszy Fundacji „Po pierwsze człowiek” zbiórka pieniężna.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Od soboty, 1 października, codziennie o godz. 17.30 zapraszamy dorosłych na nabożeństwo różańcowe, natomiast dzieci na to nabożeństwo zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45.
 6. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
 7. Zapraszamy każdą osobę, która zastanawia się nad wstąpieniem do naszego chóru Amadeum, na otwarte próby w każdy poniedziałek o godz. 19.30 do salki parafialnej
 8. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
 • w środę – wspomnienie św. Wacława; męczennika;
 • w czwartek – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
 • w piątek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;
 • w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Jest to także I sobota miesiąca. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy Św. wieczornej rozpoczniemy czuwanie pierwszosobotnie, które zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.
 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dalsze prace w kościele. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 2. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Nieszpory o godz. 17:20, a podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie posługiwał chór Amadeum.
 3. W przyszłą niedzielę przez kościołem będzie prowadzona przez Fundację „Po pierwsze człowiek” zbiórka pieniężna.
 4. Od soboty, 1 października, codziennie o godz. 17.30 zapraszamy dorosłych na nabożeństwo różańcowe, natomiast dzieci na to nabożeństwo zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45.
 5. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
 6. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
 7. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 • we wtorek – wspomnienie św. męczenników Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy;
 • w środę – święto św. Mateusza; apostoła i ewangelisty;
 • w piątek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.
 1. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 2. W ubiegłą niedzielę w ramach 25. edycji akcji Pola Nadziei, na rzecz Hospicjum św. Łazarza zebrano przed kościołem 5910,72 zł, a podczas meczu charytatywnego 4031,45 zł. Serdeczne Bóg zapłać za okazane wsparcie.
 3. Prywatne przedszkole „Niedźwiadka Gruchatki” zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 4. Kancelaria parafialna jest czynna: od poniedziałku do piątku od 16 do 17.30.
 5. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
 6. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
 7. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 • we wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła;
 • w środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; nasza parafia jest zaproszona do udziału w uroczystościach odpustowych w Mogile o godz. 18.00, podczas których Słowo Boże wygłosi ks. kard. Stanisław Dziwisz. Uroczystości odpustowe będą przeżywane w duchu wdzięczności Panu Bogu za 800 lat istnienia opactwa cystersów w Mogile;
 • w czwartek – w Najświętszej Maryi Panny Bolesnej;
 • w piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
 1. We wtorek w Arce Pana będzie odpust w 30-tą rocznicę koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej. Uroczystej Mszy św. odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. bp Jan Zając.
 2. Dzielnica XVIII zaprasza na 70-te urodziny Osiedla Sportowego dzisiaj w godz. 15.30 – 18.30 na Placu Zabaw. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.
 1. Przeżywamy Odpust Parafialny ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy wszystkich parafian, sympatyków i gości na Uroczystą Mszę Świętą odpustową o godz. 11.30 podczas której Ks. Prałat Jana Abrahamowicz – Dziekan dekanatu Bieńczyckiego dokona uroczystego obrzędu wprowadzenia Ks. Krzysztofa Wojdy SAC w urząd proboszcza. Przed Mszą Św. o godz. 11.15 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dzisiaj, w dniu odpustu, na boisku Wandy Kraków, jak to już jest w 20 letniej tradycji, nasza drużyna parafialna rozegra mecz charytatywny na rzecz Hospicjum Św. Łazarza. Mecz ten odbędzie się o godz. 16.00 a przeciwnikami naszymi będą Oldboye Wanda Kraków. W przerwie meczu odbędzie się licytacja atrakcyjnych fantów m.in. będzie można zdobyć replikę piłki, którą będą rozgrywane mecze na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Katarze, vouchery do restauracji, godzinny lot balonem, czy zabiegi kosmetyczne i wiele innych. Dla dzieci darmowa zjeżdżalnia. Z okazji 20-lecia powstania drużyny będzie urodzinowy tort. Serdecznie zapraszamy.
 3. Po każdej Mszy Św. przed kościołem jest prowadzona zbiórka na rzecz Hospicjum św. Łazarza. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie osób ciężko chorych.
 4. W sobotę 10 września o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie.
 5. Prywatne przedszkole „Niedźwiadka Gruchatki” zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 6. Od poniedziałku 5 września wracają godziny pracy kancelarii tak jak w roku szkolnym: od poniedziałku do piątku od 16 do 17.30.
 7. Nasz kościół otwarty jest codziennie od godz. 6.30 do 19 a w niedzielę do 21. Zapraszamy do modlitwy.
 8. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
 9. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
 10. W tym tygodniu w czwartek przeżywać będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
 11. W sobotę, 10 września, o godz. 19.00 zapraszamy na koncert pani Marty Bizoń „Pożegnanie lata” do Młodzieżowego Domu Kultury Fort 49 Krzesławice.
 12. Rada Dzielnicy XVIII zaprasza na wydarzenie „Nowa Huta dawniej i dziś – Mogiła FEST!”, które odbędzie się w sobotę 10 września na Błoniach Mogilskich.
 13. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w XXX Jubileuszowej Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 11 września, w godz. od 9.00 do 16.00.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.
 1. W przyszłą niedzielę 4 września będziemy przeżywać Odpust Parafialny ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy wszystkich parafian, sympatyków i gości na Uroczystą Mszę Świętą odpustową o godz. 11.30 podczas której Ks. Prałat Jana Abrahamowicz – Dziekan dekanatu Bieńczyckiego dokona uroczystego obrzędu wprowadzenia Ks. Krzysztofa Wojdy SAC w urząd proboszcza. Przed Mszą Św. o godz. 11.15 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W przyszłą niedzielę, w dniu odpustu na boisku Wandy Kraków, jak to już jest w 20-letniej tradycji, nasza drużyna parafialna rozegra mecz charytatywny na rzecz Hospicjum Św. Łazarza. Mecz ten odbędzie się o godz. 16.00 a przeciwnikami naszymi będą Oldboye Wanda Kraków. W przerwie meczu odbędzie się licytacja atrakcyjnych fantów m.in. będzie można zdobyć replikę piłki, którą będą rozgrywane mecze na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Katarze, vouchery do restauracji, godzinny lot balonem, czy zabiegi kosmetyczne i wiele innych. Dla dzieci darmowa zjeżdżalnia. Z okazji 20-lecia powstania drużyny będzie urodzinowy tort. Serdecznie zapraszamy.
 3. Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msze Św. dla Zespołu Szkół Pallotyńskich odbędą się w następującym porządku:
 • 1 września o godz. 8.00 klasy VIII i Liceum, o godz. 9.00 klasy II i III ze szkoły podstawowej, o godz. 16.00 odbędzie się nabożeństwo poświęcenia tornistrów dla uczniów klas I;
 • 2 września o godz. 8.00 Msza Św. dla uczniów klas IV – VII – od godz. 7.40 możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.
  Msza Św. dla uczniów i rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 odbędzie się 2 września o godz. 9.00.
 1. W sobotę 10 września o godz. 15.00 Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.
 2. Prywatne przedszkole „Niedźwiadka Gruchatki” zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 3. Przypominamy, że do końca tygodnia kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godziny 19.30. Od poniedziałku 5 września wracają godziny pracy kancelarii tak jak w roku szkolnym: od poniedziałku do piątku od 16 do 17.30.
 4. Nasz kościół otwarty jest codziennie od godz. 6.30 do 19 a w niedzielę do 21. Zapraszamy do modlitwy.
 5. Z roku na rok uszczupla się liczba parafian noszących na procesjach figury, feretrony i sztandary. W związku z tym chcemy zaprosić wszystkich, którzy mogliby włączyć się w to dzieło uświetniające uroczystości parafialne na piątek 2 września po Mszy Św. wieczornej do salki przy kancelarii parafialnej. Więcej informacji u Ks. Łukasza.
 6. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
 7. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w poniedziałek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 • w czwartek – pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych, świętych powołań kapłańskich i zakonnych
 • w piątek – pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź, od godz. 9.00 odwiedziny chorych
 • w sobotę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, jest to także pierwsza sobota miesiąca. Czuwanie pierwszosobotnie będzie jednocześnie naszym przygotowaniem do odpustu parafialnego. Po Mszy Św. wieczornej odmówimy różaniec, po nim procesja Maryjna wokół Kościoła i zakończenie Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.
 1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na ławeczkę z ks. kard. Macharskim.  7 sierpnia na Mszy Św. o godz. 10.00 ks. Prowincjał poświęci ten dar naszej wdzięczności. Wykupując cegiełkę można jeszcze znaleźć się wśród ofiarodawców. Już są założone nowe płytki z informacją o ofiarodawcach. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 3. w poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera;
 4. w piątek – święto św. Marii Magdaleny;
 5. w sobotę – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
 6. W przyszłą niedzielę i w dzień wspomnienia św. Krzysztofa (poniedziałek) po każdej Mszy Św. można będzie poświęcić pojazdy.
 7. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
 8. Przed kościołem odbywa się kiermasz książek. Dochód przeznaczony jest na ławeczkę z ks. Kardynałem. Kiermasz odbędzie się także w przyszłą niedzielę.
 9. W środy od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec za kapłanów.
 10. Co tydzień w poniedziałek w kawiarence są spotkania przedstawicielki stowarzyszenia Al-Anon z osobami, które mają kłopot z powodu picia kogoś w rodzinie. Zapraszamy w godzinach od 18.30 do 20.00.
 11. Zapraszamy na 42. Pieszą pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2022 r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 1 do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana. Szczegóły na plakacie.
 12. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego liceum na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły. Zapraszamy.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.

Myśl tygodnia:

Podnieś oczy, a zobaczysz gwiazdy.

 1. Przeżywamy XV niedzielę zwykłą.
 2. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na ławeczkę z ks. Kardynałem Macharskim. 7 sierpnia na Mszy Św. o godz. 10.00 ks. Prowincjał poświęci ten dar naszej wdzięczności. Wykupując cegiełkę można jeszcze znaleźć się wśród ofiarodawców. Za tydzień pojawią się płytki z informacją o ofiarodawcach. Po Mszy Św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.
 3. W ubiegłym tygodniu dla Marysi zebraliśmy 1650 zł. Najbliżsi dziewczynki bardzo dziękują za ten dar.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
 • we wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
 • w środę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta,
 • w piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
 • w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej).
 1. W przyszłą niedzielę i za dwa tygodnie przed kościołem odbędzie się kiermasz książek. Dochód przeznaczony jest na ławeczkę z ks. Kardynałem.
 2. W środy od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec za kapłanów
 3. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30
 4. Zapraszamy na XXXXII Pieszą pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2022 r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 1 do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana. Szczegóły na plakacie.
 5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego liceum na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły. Zapraszamy.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.
  Myśl tygodnia:
  Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie.
 1. Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Witamy w naszej wspólnocie ks. Mariana Łagoda, pallotyna, który będzie pełnił obowiązki duszpasterza.
 2. Ofiarą do puszek można wesprzeć rehabilitację 11 letniej Marysi, cierpiącej na rzadką chorobę kości
 3. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w poniedziałek – święto – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie,
 • w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
 • w czwartek – jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne;
 • w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
 1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
 2. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
 3. W dniach 11-27 lipca w Świętej Katarzynie koło Kielc odbędą się rekolekcje oazowe dla młodzieży po 8 klasie szkoły podstawowej i starszej. Koszt 1200 zł. Informacje i zapisy w zakrystii lub w kancelarii. Serdecznie zapraszamy
 4. Przy gazetkach można kupić cegiełki na ławeczkę z ks. Kardynałem w postaci płyty ze zdjęciami z uroczystości konsekracji kościoła i procesji w Boże Ciało. Jeśli ktoś chciałby się znaleźć wśród fundatorów na tablicy przy ks. Kardynale, proszę o kontakt.
 5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego liceum na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły. Zapraszamy.
 6. Zapraszamy na XXXXII Pieszą pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2022 r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 1 do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana. Szczegóły na plakacie.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej i ciepłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku dla tych co odpoczywają. A tym co nie odpoczywają nadziei, że też będą odpoczywać.
  Myśl tygodnia:
  Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.
 1. Przeżywamy XIII niedzielę zwykłą. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 – zmiana tajemnic różańcowych. W ubiegłym tygodniu na ławeczkę z ks. Kardynałem zebraliśmy na tacę 5170 zł, a kopertach 2270 zł.
 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • we wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
 • w środę – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
 • w czwartek – jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne
 • w piątek – jest to I piątek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja i spowiedź W okresie wakacyjnym nie będziemy odwiedzać chorych w domach. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z parafią.
 • w sobotę – I sobota miesiąca, po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
 1. W czasie wakacji kancelaria będzie czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
 2. Do czwartku, przed Mszą św. wieczorną, odprawiamy nabożeństwo do Serca Jezusa. Zapraszamy.
 3. Trwa loteria fantowa. Po Mszy św. o godz. 11.30 zostanie rozlosowana nagroda główna – rower.
 4. Przy gazetkach można kupić cegiełki na ławeczkę z ks. Kardynałem w postaci płyty ze zdjęciami z uroczystości konsekracji kościoła i procesji w Boże Ciało. Jeśli ktoś chciałby się znaleźć wśród fundatorów na tablicy przy ks. Kardynale, proszę o kontakt. Ławeczkę poświęci ks. Prowincjał 7 sierpnia na Mszy Św. o godz. 10.00.
 5. W przyszłą niedzielę ofiarą do puszek można będzie wesprzeć rehabilitację 11 letniej Marysi, cierpiącej na rzadką chorobę kości.
 6. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
 7. W dniach 11-27 lipca w Świętej Katarzynie koło Kielc odbędą się rekolekcje oazowe dla młodzieży po 8 klasie szkoły podstawowej i starszej. Koszt 1200 zł. Informacje i zapisy u ks. Bartosza Olszewskiego SAC, który te rekolekcje poprowadzi. Serdecznie zapraszamy.
 8. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego liceum na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły. Zapraszamy.
 9. Zapraszamy na XXXXII Pieszą pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2022 r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 1 do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana. Szczegóły na plakacie.
 10. Przez całe wakacje nie będzie wychodziła nasza parafialna gazetka. Całej Redakcji dziękujemy za całoroczną pracę i życzymy miłego wypoczynku
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia a odpoczywającym dobrej pogody.
  Myśl tygodnia:
  Prawda zwalcza nie tylko nieprawdę, ale i tych, co ją głoszą.