1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  3. we wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski;
  4. w czwartek – święto św. Marka, ewangelisty. W tym dniu ks. Marekks. Jarosław obchodzą imieniny. Także w tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00 o. bp Damian Muskus udzieli młodzieży klas ósmych sakramentu bierzmowania. W związku z tym na Mszę św. w intencji ks. Marka zapraszamy we wtorek godz. 18.00, natomiast w intencji ks. Jarosława w piątek o godz. 18.00.
  5. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.