1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Adwentu. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dalsze prace w kościele. W ubiegłą niedzielę na pomoc w nieszczęściu, które spotkało kościół we Lwowie zebraliśmy 2500 zł.
  2. Przed kościołem zapraszamy do odwiedzenia stoisk bożonarodzeniowych przygotowanych przez harcerzy i Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym.
  3. W poniedziałek o godz. 19.00 zapraszamy do kościoła młodzież klas ósmych przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania.
  4. Od wtorku do czwartku można będzie przystąpić do sakramentu pojednania w godz. 16.00 – 19.00. W piątek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Możliwość spowiedzi od 5.30 do 13.00. Na Mszę św. Pasterską zapraszamy na godz. 22.00 i na godz. 24.00. W noc Bożego Narodzenia kończy się modlitewny wysiłek w Dziele Duchowej Pomocy. Taca przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.
  5. W sobotę w dzień Bożego Narodzenia Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. W przyszłą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  6. Jeszcze do piątku zapraszamy na Roraty o godz. 6.00, dla dzieci do środy o godz. 16.30.
  7. W czwartek chcemy odwiedzić chorych przed świętami. Bardzo prosimy (szczególnie rodziny i sąsiadów chorych) o zgłaszanie chorych.
  8. Jeszcze w zakrystii i w kancelarii można jeszcze nabyć świece Caritasu, opłatki, a na ołtarzu od godz. 11.30 jest światełko z Betlejem. Światełko to można zabrać do swoich domów.
  9. Przed wieczerzą wigilijną pamiętajmy o wspólnej modlitwie i odczytaniu fragmentu Ewangelii św. Łukasza rozdział 2. Niech w ten wieczór nikt nie będzie sam.
  10. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnych spotkań rodzinnych i Bożej obecności w domach naszych.
    Nie gań poczynań bliźniego, zanim nie spojrzysz w głąb siebie.