1. W dniu dzisiejszym przeżywamy 2. Niedzielę Wielkanocną czyli Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj rozpoczynamy 80. Tydzień Miłosierdzia
  2. W poniedziałek będziemy przeżywać uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w tym dniu można będzie podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, przed ołtarzem będą wystawione deklaracje. O godz. 9.00 będzie dodatkowa Msza Św..
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem.
  4. Nasze Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów zaprasza na Dzień Otwarty w piątek, 12 kwietnia, w godz. 17.00 – 19.00.
  5. Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta i Parafia Miłosierdzia Bożego zapraszają dzisiaj o godz. 17.00 do kościoła Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich na koncert paschalny. Szczegóły na plakacie
  6. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w całym tygodniu pracy.