1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. W ubiegłym tygodniu na Dom Pomocy Postpenitencjarnej Centrum Integracji Pro Domo zebrano 2102 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii kleryków z Seminarium w Ołtarzewie.
  2. Dzisiaj i jutro odprawiane są dwie dodatkowe Msze św. o godz. 16.00 i 19.00. Od przyszłej niedzieli nie będzie już dodatkowych Mszy św.
  • w poniedziałek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze św. wg porządku niedzielnego;
  • we wtorek – święto św. Floriana, męczennika, patrona miasta Krakowa;
  • w środę – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera;
  • w czwartek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba; jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa;
  • w piątek – I piątek miesiąca – od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Odwiedziny tylko po zgłoszeniu telefonicznym. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
  • w sobotę – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.
  1. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  2. Uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy we wtorek o godz. 19.00 do kościoła.
  3. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek, mieszczące się na os. Jagiellońskim 17, serdecznie zaprasza uczniów klas VIII i ich rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. W roku szkolnym 2021/2022 liceum proponuje 5 klas z różnorodnymi przedmiotami rozszerzonymi.
  4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby skorzystać z sakramentu pokuty i przyjąć Komunię Św. ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.
    Zwycięzca ma wielu przyjaciół, zwyciężony ma dobrych przyjaciół.