1. Przeżywamy IV niedzielę Wielkanocną. Zapraszamy do dodatkowe Msze św. o godz. 16.00 i 19.00 Za tydzień (2 i 3 maja) również będą te dodatkowe Msze św. Przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka na Dom Pomocy Postpenitencjarnej Centrum Integracji Pro Domo. Dla biednych naszej parafii zebraliśmy 1450 zł. Bóg zapłać za propozycje pomocy przy malowaniu w domu naszej parafianki. Można jeszcze takie inicjatywy podejmować. Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele (spłaciliśmy już fotowoltaikę) zebraliśmy na tacę 4840 zł., a w kopertach 2620 zł na konto parafii 210 zł..
  3. Uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy we wtorek o godz. 19.00 do kościoła.
  4. Dzisiaj ks. Marek i ks. Jarosław obchodzą swoje imieniny. Na Mszę św. w intencji ks. Marka zapraszamy o godz. 11.30
  5. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  6. W tym tygodniu przeżywać będziemy
  • w czwartek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy;
  • w sobotę – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika.
  1. W tym roku 1% można rozliczać do końca tego tygodnia. Można przekazać na naszą parafię. Blankiety są na stoliku.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym roku zostaną utworzone cztery pierwsze klasy: oprócz klasy ogólnej i klasy z tańcem będzie klasa z zajęciami z podstawy programowania. Zapraszamy.
  3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby skorzystać z sakramentu pokuty i przyjąć Komunię Św. ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.
    Wszystkie wielkości świata nie są tyle warte, co dobra przyjaźń.