1. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 8125 zł. i 10 euro, a w kopertach 1370 zł i 200 koron norweskich. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 4. w poniedziałek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy;
 5. w środę – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika;
 6. w czwartek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła, to I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
 7. w piątek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze Św. będą wg porządku niedzielnego;
 8. w sobotę – wspomnienie św. Floriana, męczennika; o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na czuwanie pierwszosobotnie.
 9. We wtorek ks. Marian obchodzi imieniny, na Mszę św. w jego intencji zapraszamy o godz. 18.00.
 10. Chorych z osiedla Krakowiaków odwiedzimy we czwartek od godz. 9.00, natomiast chorych z osiedli: Sportowego i Zielonegow sobotę także od godz. 9.00.
 11. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek i we wtorek.
 12. W naszej Archidiecezji przeżywamy Kongres Eucharystyczny. W związku z tym od niedzieli 5 maja przez 4 kolejne niedziele po każdej Mszy św. będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. W ten sposób chcemy uwielbić Jezusa Chrystusa, który jest obecny wśród nas w Najświętszym Sakramencie.
 13. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 14. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.