1. Przeżywamy VI niedzielę Wielkanocną. Gościmy dzisiaj księdza i kleryków z naszego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie. Otrzymamy od nich kalendarze z naszego Seminarium i możemy wesprzeć Seminarium ofiarami składanymi do puszek przed kościołem.
 2. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Taca przeznaczona będzie na nowe ołtarze w kościele. Bóg zapłać za ofiary wpłacane na konto Parafii.
 3. Przez całą przyszłą niedzielę ks. Łukasz Gołaś SAC będzie głosił Słowo Boże i po Mszy św. zbierał do puszki ofiary na dzieło radia i telewizji. Będzie to również czas Mszy św. dziękczynnej za posługę w Krakowie. Tą Mszę odprawi o godz. 11.30. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 4. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 5. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 • w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy;
 • w piątek – święto św. Macieja, apostoła.
 1. W środę, 12 maja, ks. bp Janusz Mastalski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą.
 2. Prosimy szczególnie młodych ludzi o nawiedzanie kościoła. Przy wejściu został wystawiony tekst litanii loretańskiej zapraszamy do modlitwy jego treścią.
 3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby skorzystać z sakramentu pokuty i przyjąć Komunię Św. ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.
  Myśl tygodnia:
  W Jezusie Chrystusie zaczęła się już nawet najodleglejsza przyszłość.