1. Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. We wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej przeprowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień po ostatnich ulewach, które nawiedziły m.in. Małopolskę. Abp Marek Jędraszewski apeluje o solidarność z potrzebującymi.
  2. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W przyszłą niedzielę Słowo Boże będzie głosił ks. Włodzimierz Osica, pallotyn. Po każdej Mszy św. będzie zbierał ofiarę na Pallotyńskie Dzieło Pomocy dla Katolików na Wschodzie.
  • w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • w środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;
  • w sobotę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
  • po Mszy św. porannej,
  • po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
  1. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej i ciepłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku dla tych co odpoczywają. A tym co nie odpoczywają nadziei, że też będą odpoczywać.
    Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.