1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na ławki.
  2. W ubiegłą niedzielę ks. Włodzimierz Osica SAC zebrał na Pallotyńskie Dzieło Pomocy dla Katolików na Wschodzie 5012 zł.
  3. W sobotę i w niedzielę po każdej Mszy św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, będzie poświęcenie pojazdów. Poświęcimy też tablicę z 10 cioma przykazaniami dla kierowców i odnowioną postać św. Krzysztofa.
  4. Ksiądz Prowincjał swoim dekretem dokonał zmian personalnych w naszej Parafii. Ks. Sebastian z dniem 25 sierpnia przechodzi do parafii w Lublinie. Pożegnamy go na Mszy św. w niedzielę, 23 sierpnia, o godz. 11.30. Do pracy w naszej Parafii został skierowany ks. Łukasz Sobolewski SAC. Powitamy go w naszej wspólnocie 30 sierpnia na Mszy św. o godz. 11.30.
  5. Istnieje możliwość założenia fotowoltaniki w domu parafialnym. Koszt pierwszej części całej instalacji to 60 tys. zł. Może znalazłyby się rodziny, które pożyczą na tę inwestycję wymaganą kwotę do kolędy. Bardzo proszę osoby, które chciałyby udzielić pożyczki o kontakt. W poniedziałek musimy podjąć decyzję.
  • w środę – święto św. Marii Magdaleny;
  • w czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
  • w piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,
  • w sobotę – święto św. Jakuba, Apostoła.
  1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
  • po Mszy św. porannej,
  • po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30..
  1. W dniu 23 lipca (piątek) o godz. 12.30 na parkingu obok kościoła będzie zbiórka sprzętu elektrotechnicznego. Jest to pomoc dla „Kościoła w potrzebie”.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.
    Podnieś oczy, a zobaczysz gwiazdy.