WAKACJE Z PALLOTYNAMI W JEZIORNEJ OSADZIE 22 LIPCA – 1 SIERPNIA 2020

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE:
PONIEDZIAŁEK 29 czerwca, 19.00 – SALKA NA PLEBANI (ul. Bulwarowa 15a)

Kraków – Jeziorna Osada – Malbork – Gdańsk Krynica Morska – Gietrzwałd -Ruciane Nida

Wakacje są połączone są z wypoczynkiem w Jeziornej Osadzie, Osadzie prowadzonej przez Pallotynów pomiędzy Tczewem a Malborkiem. Osada znajduje się w spokojnej wsi, skąd można podziwiać wspaniały pejzaż żuławski, pośród łąk i pól.

Poza wypoczynkiem, dodatkowo w programie: Zwiedzanie Gdańska (Stare Miasto)Zwiedzanie Malborka i ZamkuWyjazd do Krynicy Morskiej (Morze Bałtyckie)Wizyta w Sanktuarium Maryjnym w GietrzwałdzieWyjazd do Mazurskiej miejscowości Ruciane-Nida (Biesiada Mazurska)Rejs statkiem po Jeziorze Nidzkim. Wakacje to również codzienna Eucharystia.

Cena wakacji:

Osoba pełnoletnia – 1500 zł.

Dzieci i młodzież do 18 roku – 1300 zł.

ZALICZKA PRZY ZAPISIE: 500 zł.

Cena zawiera: transport, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, wstępy na Zamek w Malborku, Rejs statkiem, przewodnika, parkingi.

Co znajduje się na terenie osady?
Muzeum techniki rolniczej, stara powozownia z odrestaurowanymi powozami, kąpielisko, rowery wodne, kajaki, możliwość wędkowania, przejażdżki bryczkami, wieżę widokową, plac zabaw dla dzieci.

Zapisy: ks. Wiesław Wilmański SAC: 608 287 328, ks. Łukasz Gołaś SAC 513 427 289