1. Przeżywamy XII Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ławki w kościele.
2. Przez cały miesiąc czerwiec, przed Mszą św. wieczorną, odprawiamy nabożeństwo do Serca  Pana Jezusa. Zapraszamy.
3. W tym tygodniu w liturgii w środę obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
4. Z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, dzisiaj tj. w niedzielę 21 czerwca o godz. 20:00, 40 artystów z całego świata połączy się online w koncercie muzyki klasycznej by oddać hołd Świętemu Papieżowi. Organizatorem koncertu jest Fundacja Kultury i Sztuki. Wydarzenie objął swoim patronatem abp. Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.
Koncert połączy 40 artystów z całego świata – z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Niemiec, Korei, Włoch, Japonii, Tajwanu, Turcji i Szwajcarii.
Emisja online odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godz. 20.00 na stronie wydarzenia www.jp2concert.com. Koncert dostępny będzie do wtorku 23 czerwca do godz. 24:00
5. Zapraszamy na czerwcową Ewangelizację na Barce. W czwartek, 25 czerwca, o godz. 19.00 spotykamy się na Przystani Wawel – obok Mostu Grunwaldzkiego, aby słuchać Bożej Ewangelii i przyjąć Jezusa jako mojego Pana i Zbawiciela. Spotkanie poprowadzi ks. Marcin Gontarz SAC. Ilość miejsc ograniczona. Koszt – dobrowolna ofiara. Zapisy TYLKO na stronie Pallotyńskiego radia Pallotti.FM www.pallotti.fm.
6. W tym tygodniu kończymy rok szkolny. Msza św. dla Zespołu Szkół Specjalnych będzie w czwartek o godz. 16.00.
7. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
8. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
9. Zapraszamy na wakacyjny wypoczynek do Jeziornej Osady 22 lipca – 1 sierpnia. Wyjazd odbędzie się autobusem lub pociągiem – jeszcze tego nie wiemy. Czekamy na zarządzenia. Ale można rezerwować miejsca, ponieważ mamy zarezerwowany cały ośrodek. Zapisy w kancelarii lub u ks. Proboszcza i ks. Łukasza. Zapisy do końca czerwca.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.
Myśl tygodnia:
Chleb otwiera każde usta.