1. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  2. w poniedziałek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła;
  3. w czwartek – jest to I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
  4. w piątek – święto św. Tomasza, Apostoła; jest to I piątek – od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź. W okresie wakacyjnym nie będziemy odwiedzać chorych w domach. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z parafią;
  5. w sobotę – święto – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie; jest to I sobota miesiąca – po Mszy św. wieczornej zapraszamy na czuwanie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W czasie wakacji nie ma Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Jeszcze do wtorku zapraszamy o godz. 17.30 na nabożeństwo czerwcowe
  8. Wspólnota „Gaudete” zaprasza na Mszę Św. na zakończenie roku ewangelizacyjnego we wtorek 30 czerwca o godz. 19.30 oraz na spotkanie z gośćmi z Libanu ok. godz. 20.30. W ramach spotkania będzie m.in. namaszczenie olejem św. Szarbela. Szczegóły na plakacie.
  9. Kancelaria Parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna w poniedziałki i piątki w godzinach 16.00 – 17.30. Sprawy pilne takie jak pogrzeb czy wizyta u chorego można zgłaszać drogą telefoniczną u księdza dyżurującego. Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 20.00. W przypadku jakichkolwiek zmian w godzinach pracy kancelarii będziemy o nich informować na bieżąco
  10. W czasie wakacji spowiedź w naszym kościele o stałych porach: w dni powszednie od 6.45 do 7.00, od 17.30 do 18.00 (podczas wystawienia NS), a w niedzielę podczas każdej Mszy św.
  11. Różaniec za kapłanów od lipca do października będzie o godz. 17.15.
  12. W czasie wakacji nie ma Mszy Św. dla dzieci o godz. 11.30.
  13. Trwa rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  14. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej i ciepłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku dla tych, co odpoczywają.