1. Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą. Nasz gość, misjonarz ks. Jan Adamowicz, pallotyn, zebrał na pracę misyjną w Boliwii wśród Indian 5690 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na ławki w kościele.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w poniedziałek – święto, rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
 • we wtorek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
 • w środę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; w tym dniu przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. będą w porządku niedzielnym. Msza św. o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny;
 • w czwartek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;
 • w piątek – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
 1. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 w intencji naszych bliskich zmarłych podanych nam w wypominkach. Wypominki będą czytane partiami, zatem nie każdego dnia będą wspominani wszyscy podani w wypominkach listopadowych. Jeżeli zauważycie państwo błędy w czytanych wypominkach, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
 2. Raz w miesiącu (drugi poniedziałek miesiąca) będzie sprawowana Msza Święta przy grobie naszego założyciela św. Wincentego Pallottiego w Kościele Świętego Zbawiciela na falach w Rzymie. Najbliższa w poniedziałek o godz. 16.00 transmitowana przez nasze radio i telewizję.
  Pragniemy składać prośby, podziękowania, dziękczynienia przez wstawiennictwo św. Wincentego Pallottiego – prekursora apostolstwa świeckich. Zachęcamy do składania intencji, które będziemy przedstawiać Panu Bogu przez wstawiennictwo Pallottiego. Formularze znajdują się przy wyjściu z kościoła
 3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 32.
 4. „VERANO” Beata Kosiba – firma prowadząca stołówkę szkolną przy Zespole Szkół Pallotyńskich w Krakowie os. Krakowiaków 47
  OFERUJE
  pyszne, domowe posiłki na wynos :
  w cenie : 13 zł – cały obiad, 11 zł – drugie danie
  Zamówienia można składać drogą telefoniczną : 696-065-041
  Istnieje możliwość dowozu posiłku pod wskazany adres.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego odpoczynku i wszelkich Bożych darów w pracach całego tygodnia. Obchodząc środowe Narodowe Święto Niepodległości życzymy wszystkim, aby Ojczyzna była miejscem rozwoju duchowego i materialnego.
Myśl tygodnia:
Uśmiech jest najkrótszą odległością między ludźmi.