1. Przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Mszy św. i procesji na cmentarzu w Grębałowie dzisiaj nie będzie. Jest to także Niedziela Misyjna. Słowo Boże głosi misjonarz, ks. Jan Adamowicz, pallotyn. Po każdej Mszy św. także można kupić prezent misyjny oraz książkę kucharską, a przed kościołem można będzie złożyć ofiarę na pracę misyjną w Boliwii wśród Indian. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic żywego różańca.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary przekazywane na konto parafii.
 4. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
 • w poniedziałek – wszystkich wiernych zmarłych (dzień Zaduszny); o godz. 9.00 Msza św. w intencji wszystkich zmarłych;
 • w środę – św. Karola Boromeusza, biskupa;
 • w czwartek – jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 zapraszamy na adoracje i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne;
 • w piątek – jest to I piątek miesiąca. Od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Odwiedziny tylko po zgłoszeniu telefonicznym. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 • w sobotę – I sobota miesiąca. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
 1. Przez cały miesiąc listopad codziennie modlimy się w intencji zmarłych podanych w wypominkach na różańcu o godz. 17.30. Zapraszamy. Wypominki będą czytane partiami, zatem nie każdego dnia będą wspominani wszyscy podani w wypominkach listopadowych. Jeżeli zauważycie państwo błędy w czytanych wypominkach, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
 2. W gazetce parafialnej zamieszczony jest Dekret Penitencjarii Apostolskiej o odpustach za wiernych zmarłych. W bieżącym roku, w aktualnych okolicznościach spowodowanych pandemią COVID-19, odpusty zupełne dla wiernych zmarłych będzie można uzyskać przez cały listopad, przy zmienionych warunkach i dostosowanych do sytuacji dziełach pobożnych, aby zapewnić bezpieczeństwo wiernych.
 3. Dziękujemy za wszelką życzliwość oraz łączenie się z nami przez Radio Pallotti.FM. Dzięki Pallotyńskiemu Radiu i Telewizji możemy w naszych domach uczestniczyć w modlitwie Różańcowej i Mszy Świętej. Można wesprzeć organizację transmisji z naszego kościoła, składając ofiary do puszki pod chórem.
 4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i wszelkich Bożych łask na cały tydzień.
  Myśl tygodnia:
  Kto jest wdzięczny za dary, wyda bujne plony.