1. Przeżywamy XXXIII niedzielę zwykłą. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na ławki w kościele.
  2. Bóg zapłać za troskę o nas i naszą świątynię. Również za ofiary składane na konto.
  3. Jutro nie będzie spotkania klas 8 przed bierzmowaniem.
  4. W przyszłą niedzielę 22 listopada w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata na Mszy Świętej o godzinie 11:30 nastąpi wprowadzenie w posługę lektora. Prosimy o modlitwę za nowych lektorów i w intencji wszystkich tych, którzy w naszej parafii służą Panu Bogu przez różne posługi.
  5. Również za tydzień o godzinie 18 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza Święta w języku łacińskim. Serdecznie zapraszamy.
  6. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
  • we wtorek – św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę;
  • w środę – bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę;
  • w czwartek – bł. Salomeę, zakonnicę;
  • w piątek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;
  • w sobotę – Ofiarowanie Najświętszej Marii Panny;
  1. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 w intencji naszych bliskich zmarłych podanych nam w wypominkach. Wypominki będą czytane partiami, zatem nie każdego dnia będą wspominani wszyscy podani w wypominkach listopadowych. Jeżeli zauważycie państwo błędy w czytanych wypominkach, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  2. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą 12 680 38 00, +48 608 287 328.
    Wszystkim parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego Błogosławieństwa w podejmowanych pracach.
    Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu.