1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro rozpoczynamy okres zwykły w liturgii. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie, a o godz. 19.00 na Nieszpory Uroczystości Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszej Trójcy.
 2. Wczoraj ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski konsekrował naszą świątynię. Dziękujemy ks. Stanisławowi za głoszone Słowo Boże oraz za przygotowanie wczorajszej uroczystości.
 3. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. Gościmy w naszej wspólnocie misjonarza z Boliwii, znanego już Wam drodzy ks. Jana Adamowicza, pallotyna. Za tydzień poprowadzi on kiermasz misyjny, a za dwa tygodnie wygłosi Słowo Boże. Będzie wtedy możliwość złożenia do puszek ofiary na prace misyjne prowadzone przez ks. Jana w Boliwii.
 5. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 6. W liturgii w tym tygodniu będziemy przeżywać:
 • w poniedziałek – święto Najświętszej Marii Panny, Matki Kościoła, dodatkowa Msza św. o godz. 9.00;
 • w środę – wspomnienie św. Jadwigi, królowej;
 • w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
 • w sobotę – wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
 1. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego liceum na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.
  Myśl tygodnia:
  Co stary widzi siedząc, tego młody nie dostrzeże nawet stojąc.