1. Przeżywamy III niedzielę Wielkanocną. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Bóg zapłać za pomoc dla wyjeżdżającej do Lourdes młodzieży i osób starszych. Zebraliśmy 2 tys. zł.
Dzięki Bogu i Waszej ofiarności moi drodzy, spłaciliśmy kolejną ratę 28 tys. zł. za posadzkę. Serdeczne Bóg zapłać. Mogliśmy także zapłacić 14 tys. zł. za oświetlenie drogi krzyżowej.
2. Przez cały miesiąc maj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa majowe.
– w poniedziałek – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba;
– w środę – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
4. W piątek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych (na os. Krakowiaków wizyta będzie w sobotę).
5. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca pana Jezusa.
6. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 rozpoczęcie procesji św. Stanisława Biskupa i Męczennika z Wawelu na Skałkę. W naszej gazetce jest zamieszczony list abp. Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego z zaproszeniem na tą procesję.
7. 19 maja w godz. od 15.00 do 20.00 tradycyjnie na boisku szkoły podstawowej odbędzie się nasz rodzinny festyn parafialny. Już dzisiaj zapraszamy na to parafialne wydarzenie. Prosimy o fanty na loterię.
8. Kandydatów do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego na ul. Bulwarowej 33 zapraszamy na spotkania w każdy wtorek w godz. 16.00 17.30.
9. Zapraszamy na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzież od III do VIII klasy szkoły podstawowej. Wyjazd odbędzie się w terminie od 29 czerwca do 12 lipca. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
10. Zapraszamy na „Wakacje z Pallotynami” w dniach 20 – 27 lipca 2019 r. w Jeziornej Osadzie. Szczegóły i informacje są na tablicy ogłoszeń. W dniach 6 – 13 października zapraszamy na pielgrzymkę „Miejsca święte Gruzji”, a w dniach 24 28 października na pielgrzymkę do Fatimy. Szczegółowe informacje w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy wielkiej mocy i światła Bożego w codziennym życiu.
Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.