1. Przeżywamy IV niedzielę Wielkanocną. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na prace w kościele. Przy wejściu do kościoła można obejrzeć projekt witraża „Wniebowstąpienie”. Można zostać jego fundatorem.
2. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej.
3. W przyszłą niedzielę w godz. od 15.00 do 20.00 tradycyjnie na boisku szkoły podstawowej odbędzie się nasz rodzinny festyn parafialny. Prosimy o fanty na loterię.
4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
– we wtorek – święto św. Macieja, Apostoła;
– w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.
5. Przez cały miesiąc maj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa majowe.
6. W poniedziałek od godz. 11.00 w salce parafialnej będzie można wykonać badania układu kostnego. Szczegóły na ulotkach.
7. Potrzebna jest pomoc dla naszej Parafianki, której stan zdrowia wymaga opieki oraz materaca dwuosobowego.
8. Kandydatów do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego na ul. Bulwarowej 33 zapraszamy na spotkania w każdy wtorek w godz. 16.00 17.30.
9. Zapraszamy na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzież od III do VIII klasy szkoły podstawowej. Wyjazd odbędzie się w terminie od 29 czerwca do 12 lipca. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
10. Zapraszamy na „Wakacje z Pallotynami” w dniach 20 – 27 lipca 2019 r. w Jeziornej Osadzie. Szczegóły i informacje są na tablicy ogłoszeń. W dniach 6 – 13 października zapraszamy na pielgrzymkę „Miejsca święte Gruzji”, a w dniach 24 28 października na pielgrzymkę do Fatimy. Szczegółowe informacje w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.
Wszystkie wielkości świata nie są tyle warte, co dobra przyjaźń.