1. Przeżywamy XXVII Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Słowo Boże głosi ks. Marek Pasiuk, pallotyn. Po każdej Mszy św. będzie zbierał ofiarę na misje pallotyńskie.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Za tydzień będzie XX Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem: „Totus Tuus”. Przed kościołami w całej Polsce będzie odbywać się zbiórka ofiar na stypendia dla uzdolnionej młodzieży, czyli na inicjatywę budowania „Żywego pomnika Jana Pawła II”. Bóg zapłać za wspomożenie tej inicjatywy.
 4. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • w poniedziałek – św. Faustynę Kowalską, dziewicę;
 • w środę – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową;
 • w piątek – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
 1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Różaniec dla dzieci przez cały październik o godz. 16.30 w poniedziałki, środy i piątki – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
 2. Przyjmujemy wypominki. Można je składać w kancelarii i w zakrystii. Za wszystkich zmarłych w naszych domach pallotyńskich przez cały listopad będą odprawiane codziennie 24 Msze św. W naszej parafii będzie odmawiany codziennie różaniec o godz. 17.30.
 3. Zapraszamy dzieci i młodzież do aktywnego udziału w naszych wspólnotach parafialnych. Spotkania dla kandydatów na lektorów, ministrantów i kandydatów na ministranta odbywają się w soboty o godz. 11.00. Zbiórka przy zakrystii. Schola spotyka się w niedzielę o godz. 10.00, natomiast na Mszy św. o godz. 11.30 ubogaca swoim śpiewem liturgię.
 4. Są do kupienia nowe czasopisma (miesięczniki) dla dzieci: „Promyczek Dobra” i „Staś”. Zachęcamy do prenumeraty tych Czasopism. Można to zrobić w zakrystii.
 5. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
  Myśl tygodnia:
  Dobrze jest oprzeć się o drugiego, bo nikt nie dźwiga życia sam.