1. Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zgodnie z prośbą ks. arb. Marka Jędraszewskiego, po każdej Mszy św. prowadzona jest zbiórka pieniędzy do puszek dla poszkodowanych w pożarze mieszkańców Nowej Białej na Spiszu.
 2. Za tydzień będziemy gościć ks. Mariusza Zakrzewskiego, pallotyna, Sekretarza do spraw misji. Będzie głosił słowo Boże. Będziemy mogli również po każdej Mszy św. wesprzeć ofiarą misje prowadzone przez pallotynów (możne też ofiarować znaczki pocztowe, popsute telefony oraz plastikowe korki od butelek, z których będą zrobione misyjne różańce).
 3. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • we wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
 • w czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
 1. Mamy zaproszenie na dzisiejszy Piknik Charytatywny nad Zalewem. Więcej informacji na plakacie.
 2. 12 lipca zapraszamy na Ewangelizacje na Barce dla młodych. Spotykamy się o godz. 19.oo na przystani Wawel k. Mostu Grunwaldzkiego. Więcej informacji oraz zapisy tylko na stronie Pallotti.fm. Specjalnym gościem będzie ks. Rafał Główczyński salwatorianin, który prowadzi na YouTube kanał „Ksiądz z osiedla”. Serdecznie zapraszamy
 3. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
 4. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6 – 14 lat do udziału w półkoloniach organizowanych przez nauczycieli naszej Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego. Będą one w 3 turnusach. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej szkoły.
 5. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
 6. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum im. Królowej Apostołów. W najbliższym roku zostaną utworzone klasy o profilu: językowo-turystycznym, biologiczno-chemicznym, humanistyczno-dziennikarskim. Zapraszamy.
 7. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej i ciepłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku dla tych co odpoczywają. A tym co nie odpoczywają nadziei, że też będą odpoczywać.
  Myśl tygodnia:
  Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.