1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ławki w kościele. Zebraliśmy na tacę: 3950 zł., w kopertach: 580 zł.
  2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W środę przeżywać będziemy święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza św. w Grębałowie, po której ruszy procesja na cmentarzu. Będzie to także Niedziela Misyjna. Słowo Boże będzie głosił misjonarz, ks. Jan Adamowicz. Pallotyn. Po każdej Mszy św. można będzie kupić prezent misyjny (torbę, breloczek, portmonetkę) oraz książkę kucharską, którą napisali misjonarze z różnych stron świata, a prze kościołem można będzie złożyć ofiarę na pracę misyjną w Boliwii wśród Indian.
  5. Odwołane jest poniedziałkowe spotkanie dla klas ósmych przygotowujących się do bierzmowania.
  6. Parafia św. Maksymiliana w Krakowie zaprasza ma nabożeństwo o jedność Kościoła wraz z wprowadzeniem do Mszy św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego 29 października (czwartek) o godz. 18.45. Więcej informacji na plakacie.
  7. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do czwartku na godz. 17.00 zapraszamy dzieci, a na godz. 17.30 wszystkich parafian.
  8. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.
  9. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
    Czas to bogactwo, którego nie można zaoszczędzić: trzeba je wydawać.