1. Przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą. Jest to także wspomnienie św. Łukasza, ewangelisty. O godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Łukasza Gołasia i ks. Łukasza Sobolewskiego. Ofiara na tacę przeznaczona jest na ławki w kościele.
 2. W ubiegłym tygodniu na stypendia dla uzdolnionej młodzieży, czyli na inicjatywę budowania „Żywego pomnika Jana Pawła II” zebraliśmy 3020 zł. Bóg zapłać za wspomożenie tej inicjatywy.
 3. Odwołane jest poniedziałkowe spotkanie dla klas ósmych przygotowujących się do bierzmowania.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • we wtorek – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa;
 • we czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
 1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Różaniec dla dzieci przez cały październik o godz. 16.30 w poniedziałki, środy i piątki – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
 2. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. W naszej parafii zmarłych polecać będziemy w modlitwie różańcowej przez cały miesiąc o godz. 17.30. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.
 3. Jesteśmy w sytuacji sprzed kilku miesięcy. Nasza parafia zapewnię spotka się z problemami finansowymi. Prosimy o wsparcie utrzymania kościoła parafialnego. Można to dokonać przez wpłatę na parafialne konto, wpisując: cel kultu religijnego.
  PKO bp VI o/ Kraków 77 1020 2892 0000 5202 0125 8516
  Dziękujemy za pomoc.
 4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pogody ducha i bogatych refleksji w nadchodzącym tygodniu.
  Myśl tygodnia:
  Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę – wielkie upadają.