1. Przeżywamy XXX niedzielę zwykłą. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dalsze prace w kościele. Zebraliśmy na tacę: 6200 zł., w kopertach: 1120 zł.
  2. W poniedziałek o godz. 11.00 zapraszamy do salki parafialnej na bezpłatne Badanie Parametrów Stanu Zdrowia. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej.
  3. W czwartek przeżywać będziemy święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Młodzież klas siódmych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek tj. 25 października, na godz. 19.00 do kościoła.
  5. W naszej parafii utworzył się jeden Krąg Domowego Kościoła. Zapraszamy chętne małżeństwa do zaangażowania się w to dzieło. Wszelkie informacje u ks. Łukasza Sobolewskiego.
  6. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w tym tygodniu o godz. 16.30 w poniedziałek, w środę i w piątek – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
  7. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. W naszej parafii zmarłych polecać będziemy w modlitwie różańcowej przez cały miesiąc o godz. 17.30. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.
  8. Przed kościołem można kupić miód.
  9. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
    Czas to bogactwo, którego nie można zaoszczędzić: trzeba je wydawać.