1. Przeżywamy XXXI niedzielę zwykłą. Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic żywego różańca
 2. Jutro będziemy przeżywać uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 14.00 Msza św. i procesja na cmentarzu w Grębałowie.
 3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Misyjną. Słowo Boże będzie głosił ks. Mariusza Zakrzewski, pallotyn z Sekretariatu Misyjnego. Po każdej Mszy św. także można będzie złożyć ofiarę na pracę misyjną księży pallotynów.
 4. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
 • we wtorek – wszystkich wiernych zmarłych (Dzień Zaduszny); Msze św. o godzinach: 7.00, 9.00, 18.00 i 20.00; o godz. 20.00 Msza św. w intencji wszystkich zmarłych;
 • w czwartek – św. Karola Boromeusza, biskupa; jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 zapraszamy na adorację i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne; po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa;
 • w piątek – I piątek miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Pallotyńskich. Od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Odwiedziny tylko po zgłoszeniu telefonicznym. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 • w sobotę – I sobota miesiąca. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
 1. Przez cały miesiąc listopad codziennie modlimy się w intencji zmarłych podanych w wypominkach na różańcu o godz. 17.30. Zapraszamy. Wypominki będą czytane partiami, zatem nie każdego dnia będą wspominani wszyscy podani w wypominkach listopadowych. Jeżeli zauważycie państwo błędy w czytanych wypominkach, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
 2. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i wszelkich Bożych łask na cały tydzień.
  Myśl tygodnia:
  Kto jest wdzięczny za dary, wyda bujne plony.