1. Przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Ofiara na tacę przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
  2. W ubiegłym tygodniu na stypendia dla uzdolnionej młodzieży, czyli na inicjatywę budowania „Żywego pomnika Jana Pawła II” zebraliśmy 3040 zł. Bóg zapłać za wspomożenie tej inicjatywy.
  3. Młodzież klas ósmych zapraszamy na spotkanie przed sakramentem bierzmowania w poniedziałek o godz. 18.45 do kościoła.
  • w poniedziałek – święto św. Łukasza, ewangelisty; o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Łukasza Sobolewskiego i ks. Łukasza Dzwolaka;
  • w środę – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa;
  • w piątek – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego.
  1. Za tydzień można będzie przed kościołem kupić miód.
  2. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w tym tygodniu o godz. 16.30 w poniedziałek i w środę – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
  3. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. W naszej parafii zmarłych polecać będziemy w modlitwie różańcowej przez cały miesiąc o godz. 17.30. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.
  4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pogody ducha i bogatych refleksji w nadchodzącym tygodniu.
    Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę – wielkie upadają.