1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę zwykłą. W ubiegłym tygodniu na prace w kościele zebraliśmy na tacę 6100 zł., w kopertach 3470 zł. Bóg zapłać.
2. W poniedziałek zakończyliśmy wizytacje kanoniczną ks. bp. Janusza Mastalskiego. Pragniemy bardzo podziękować za zaangażowanie się w tą uroczystość wszystkim wspólnotom które dokonały prezentacji swoje pracy, osobom wręczającym kwiaty i przemawiającym. Pragniemy również podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację odpustu parafialnego i 20-tej rocznicy powstania naszej Parafii: przygotowującym procesję, chórowi Amadeum, orkiestrze, piłkarzom. piekącym ciasta, a szczególnie Piekarni-Cukierni „Krakowskie Wypieki”, która ofiarowała nam ciastka,. Bóg zapłać za pomoc dla Hospicjum im. św. Łazarza.
3. W kalendarzu liturgicznym będziemy wspominać w tym tygodniu:
 w poniedziałek – św. Pio z Pietrelciny, prezbitera;
 w piatek – św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
 w sobotę – św. Wacława, męczennika.
4. Zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów, kandydatów na lektorów oraz chętnych, którzy pragnęliby wstąpić do Służby Liturgicznej, na zbiórkę w każdą sobotę o godz. 10.30.
5. Zapraszamy dzieci i młodzież na zbiórki scholii w każdą niedzielę o godz. 10.00.
6. 12 października, w sobotę, organizujemy 1. Pallotyńskie Forum Ewangelizacyjne „Odpowiedzialni. Nowa Huta+” na Hali Wanda obok stadionu żużlowego.
Zapraszamy serdecznie na to wydarzenie. Do południa szczególnie liczymy na obecność naszych seniorów a po południu młodych, rodzin, wspólnot. Więcej informacji na plakatach i ulotkach. Będziemy na bieżąco informować o tym wydarzeniu
7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach: do Fatimy w dniach 24 – 28 października 2019 r., do Gruzji (zmiana terminu: 4 – 11 listopada 2019 r.) i do Ziemi Świętej w dniach 25 stycznia – 1 lutego 2020 r. Foldery znajdują się w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.
Myśl tygodnia:
Coś uczynił dobrego, nie żałuj nigdy tego.