1. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 3. w poniedziałekśw. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;
 4. we wtorek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny,
 5. w środę św. Cecylię, dziewicę i męczennicę;
 6. w piątekświętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy;
 7. w sobotęśw. Katarzynę Aleksandryjską, dziewicę i męczennicę.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Św. z Nieszporami o godz. 18.00. Nieszpory będą włączone w liturgię Mszy Św. i będziemy je odmawiać w języku polskim.

O godz. 19.00 Orkiestra Parafialna zaprasza na Koncert „Cecyliański”. Szczegóły na plakacie. Orkiestra weźmie także udział we Mszy Św. o godz. 18.00.

 • Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie są odprawiane 24 Msze Św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii parafialnej i w zakrystii.
 • Przez cały listopad pół godziny przed wieczorną Mszą Św. odmawiamy jedną cząstkę różańca w intencji zmarłych podanych w wypominkach listopadowych.
 • Z okazji wspomnienia św. Cecylii parafia MB Częstochowskiej na Szklanych Domach organizuje Weekend Muzyki Kościelnej. W sobotę 25 listopada zaplanowano Sympozjum, koncert i nieszpory. Z kolei w niedzielę 26 listopada nieszpory i koncert Chóru Bazyliki Grobu Bożego z Miechowa. Szczegółowe informacje na Facebooku w wydarzeniu o nazwie „WEEKEND MUZYKI KOŚCIELNEJ”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 • Radni Dzielnicy XVIII – Iwona Sewiło (os. Sportowe) i Andrzej Kowalik (os. Krakowiaków) wspólnie z VIII Komisariatem Policji w Krakowie, zapraszają w szczególności seniorów oraz wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu dotyczącym przedstawienia zagrożeń w postaci oszustw na tzw. „wnuczka” czy „policjanta”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21 listopada, o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej im. Św. Wincentego Pallottiego na os. Krakowiaków.
 • Nie zapominajmy o lekturze prasy katolickiej, która jest dostępna na stoliku przy wyjściu z kościoła. Jest już także dostępny nowy dwumiesięcznik – „Misyjne Drogi”. Prosimy o zapoznanie się z tą propozycją. Cena czasopisma: 6 zł.
 • Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywają się spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.