1. Dziś po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem.
 2. Podczas Pallotyńskiej Niedzieli Misyjnej ks. Jan Adamowicz SAC zebrał (książki, kawa i ofiary) na misje prowadzone przez księży pallotynów 8262 zł i 100 szekli. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 4. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 5. w poniedziałekświętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;
 6. w piątekśw. Elżbietę Węgierską, zakonnicę;
 7. W poniedziałek, 13 listopada, zapraszamy młodzież klas siódmych na Mszę Św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
 8. W niedzielę Chrystusa Króla, 26 listopada, zapraszamy na uroczystą Mszę Św. z Nieszporami o godz. 18.00. Nieszpory będą włączone w liturgię Mszy Św. i będziemy je odmawiać w języku polskim. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 9. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze Św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii parafialnej i w zakrystii.
 10. Przez cały listopad pół godziny przed wieczorną Mszą Św. odmawiamy jedną cząstkę różańca w intencji zmarłych podanych w wypominkach listopadowych.
 11. Przypominamy, że od poniedziałku do soboty od godz. 17.30 jest adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Informujemy również, że ksiądz pełniący dyżur w konfesjonale celebruje Mszę Św. o godz. 18.00. Prosimy, żeby nie odkładać spowiedzi na ostatnie minuty.
 12. Radni Dzielnicy XVIII – Iwona Sewiło (os. Sportowe) i Andrzej Kowalik (os. Krakowiaków) wspólnie z VIII Komisariatem Policji w Krakowie, zapraszają w szczególności seniorów oraz wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu dotyczącym przedstawienia zagrożeń w postaci oszustw na tzw. „wnuczka” czy „policjanta”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21 listopada, o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej im. Św. Wincentego Pallottiego na os. Krakowiaków.
 13. Zbiórki dla kandydatów, ministrantów i lektorów są w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
 14. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywają się spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.