1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  2. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  4. w poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika;
  5. we wtorek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny; Msze Św. będą wg porządku niedzielnego; na każdej Mszy Św. święcenie ziół i kwiatów;
  6. w czwartek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej.
  7. W dniu 15 sierpnia o godz. 17.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich odbędzie się koncert Orkiestry Kameralnej św. Krzysztofa z Wilna. Szczegóły na plakacie.
  8. 3 września będziemy przeżywać odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Słowo Boże będzie głosił ks. prof. Józef Targosz, pallotyn. Uroczysta suma odpustowa będzie o godz. 11.30. Już dziś zapraszamy na tę uroczystość.
  9. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.
  10. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.