1. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele. W czasie wakacji wykonaliśmy następujące konieczne prace remontowe w kościele i na plebanii: zostały oczyszczone i naprawione rynny, które przeciekały, czego skutkiem było zalanie jednej ze ścian; został naprawiony dach na kościele, ponieważ pękło kilka dachówek; odnowione zostały niektóre pomieszczenia na plebanii (kancelaria, poczekalnia i jadalnia), które zostały zalane wskutek awarii wodnej.
  2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  3. w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża;
  4. we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej;
  5. w czwartek – święto św. Bartłomieja, apostoła;
  6. w sobotę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  7. 3 września będziemy przeżywać odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Słowo Boże będzie głosił ks. prof. Józef Targosz, pallotyn. Uroczysta suma odpustowa będzie o godz. 11.30. Już dziś zapraszamy na tę uroczystość. O godz. 16.00 na stadionie Wanda-Kraków, zgodnie z kilkunastoletnią tradycją odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy naszą amatorską drużyną Matki Bożej Pocieszenia a zespołem Radnych Dzielnicowych i Miejskich Miasta Krakowa. W trakcie meczu odbędzie się kwesta i licytacja różnych przedmiotów, z których dochód zasili konto Hospicjum Św. Łazarza.
  8. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.
  9. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.