1. Dzisiaj po każdej Mszy Św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, będzie poświęcenie pojazdów.
  3. w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;
  4. we wtorek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła;
  5. w czwartek – jest to I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
  6. w piątek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. Jest to I piątek – od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź. W okresie wakacyjnym nie będziemy odwiedzać chorych w domach. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z parafią;
  7. w sobotę – jest to I sobotapo Mszy Św. wieczornej czuwanie pierwszosobotnie.
  8. W przyszłą niedzielę, w święto Przemienienia Pańskiego, po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  9. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.
  10. Zapraszamy na XXXXIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy” we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy dzisiaj w kancelarii parafialnej, a od jutra do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana.
  11. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.