1. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. W ubiegłą niedzielę w ramach 25. edycji akcji Pola Nadziei, na rzecz Hospicjum św. Łazarza zebrano przed kościołem 5910,72 zł, a podczas meczu charytatywnego 4031,45 zł. Serdeczne Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  3. Prywatne przedszkole „Niedźwiadka Gruchatki” zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  4. Kancelaria parafialna jest czynna: od poniedziałku do piątku od 16 do 17.30.
  5. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  6. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
  7. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła;
  • w środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; nasza parafia jest zaproszona do udziału w uroczystościach odpustowych w Mogile o godz. 18.00, podczas których Słowo Boże wygłosi ks. kard. Stanisław Dziwisz. Uroczystości odpustowe będą przeżywane w duchu wdzięczności Panu Bogu za 800 lat istnienia opactwa cystersów w Mogile;
  • w czwartek – w Najświętszej Maryi Panny Bolesnej;
  • w piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
  1. We wtorek w Arce Pana będzie odpust w 30-tą rocznicę koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej. Uroczystej Mszy św. odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. bp Jan Zając.
  2. Dzielnica XVIII zaprasza na 70-te urodziny Osiedla Sportowego dzisiaj w godz. 15.30 – 18.30 na Placu Zabaw. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
    Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.