1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dalsze prace w kościele. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
  2. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Nieszpory o godz. 17:20, a podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie posługiwał chór Amadeum.
  3. W przyszłą niedzielę przez kościołem będzie prowadzona przez Fundację „Po pierwsze człowiek” zbiórka pieniężna.
  4. Od soboty, 1 października, codziennie o godz. 17.30 zapraszamy dorosłych na nabożeństwo różańcowe, natomiast dzieci na to nabożeństwo zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45.
  5. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  6. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
  7. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek – wspomnienie św. męczenników Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy;
  • w środę – święto św. Mateusza; apostoła i ewangelisty;
  • w piątek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
    Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.