1. Przeżywamy Odpust Parafialny ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy wszystkich parafian, sympatyków i gości na Uroczystą Mszę Świętą odpustową o godz. 11.30 podczas której Ks. Prałat Jana Abrahamowicz – Dziekan dekanatu Bieńczyckiego dokona uroczystego obrzędu wprowadzenia Ks. Krzysztofa Wojdy SAC w urząd proboszcza. Przed Mszą Św. o godz. 11.15 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dzisiaj, w dniu odpustu, na boisku Wandy Kraków, jak to już jest w 20 letniej tradycji, nasza drużyna parafialna rozegra mecz charytatywny na rzecz Hospicjum Św. Łazarza. Mecz ten odbędzie się o godz. 16.00 a przeciwnikami naszymi będą Oldboye Wanda Kraków. W przerwie meczu odbędzie się licytacja atrakcyjnych fantów m.in. będzie można zdobyć replikę piłki, którą będą rozgrywane mecze na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Katarze, vouchery do restauracji, godzinny lot balonem, czy zabiegi kosmetyczne i wiele innych. Dla dzieci darmowa zjeżdżalnia. Z okazji 20-lecia powstania drużyny będzie urodzinowy tort. Serdecznie zapraszamy.
 3. Po każdej Mszy Św. przed kościołem jest prowadzona zbiórka na rzecz Hospicjum św. Łazarza. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie osób ciężko chorych.
 4. W sobotę 10 września o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie.
 5. Prywatne przedszkole „Niedźwiadka Gruchatki” zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 6. Od poniedziałku 5 września wracają godziny pracy kancelarii tak jak w roku szkolnym: od poniedziałku do piątku od 16 do 17.30.
 7. Nasz kościół otwarty jest codziennie od godz. 6.30 do 19 a w niedzielę do 21. Zapraszamy do modlitwy.
 8. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
 9. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
 10. W tym tygodniu w czwartek przeżywać będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
 11. W sobotę, 10 września, o godz. 19.00 zapraszamy na koncert pani Marty Bizoń „Pożegnanie lata” do Młodzieżowego Domu Kultury Fort 49 Krzesławice.
 12. Rada Dzielnicy XVIII zaprasza na wydarzenie „Nowa Huta dawniej i dziś – Mogiła FEST!”, które odbędzie się w sobotę 10 września na Błoniach Mogilskich.
 13. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w XXX Jubileuszowej Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 11 września, w godz. od 9.00 do 16.00.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.