1. Przeżywamy II niedzielę zwykłą. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele. Droga Krzyżowa została już ukończona. Dziękujemy ofiarodawcą już pięciu stacji dogi krzyżowej. Przypominamy, że ufundowanie jednej stacji to koszt 2500 zł.
2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 15.00 w intencji ks. Sebastiana i tradycyjny opłatek zapraszamy wspólnoty Żywego Różańca i Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
3. We wtorek 22 stycznia będziemy wspominać św. Wincentego Pallottiego, naszego założyciela. Uroczystości odpustowe ku czci Pallottiego będą miały miejsce w przyszłą niedzielę. Słowo Boże będzie głosił ks. Piotr Pawelec, salezjanin, Dyrektor Szkoły Salezjańskiej z os. Piastów. Szczególnie zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 11.30.
4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
– w poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy;
– w czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
– w piątek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
– w sobotę – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
5. Zapraszamy na koncert kolęd i utworów Bożonarodzeniowych w wykonaniu chóru AMADEUM w niedzielę 27 stycznia o godz. 19.00.
6. Zapraszamy na styczniową Ewangelizację na Barce w czwartek 31 stycznia. Gościć będziemy ks. Ryszarda Gacka. Spotkanie odbędzie się na barce Aquarius obok Jubilatu. Zapisy na stronie www.pallotti.fm
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli Bożego błogosławieństwa oraz radości w sercu, a dzieciom i młodzieży dalszego dobrego wypoczynku podczas ferii.
Myśl tygodnia:
Uśmiech jest najkrótszą odległością między ludźmi.