1. Przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Na każdej Mszy św. święcimy przygotowaną przez młodzież kredę i kadzidło. Można je zabrać do domów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na pomoc w wyjeździe na ferie naszych dzieci i młodzieży, organizowanym przez ks. Sebastiana i ks. Marka. Poświęconą kredą na drzwiach naszego domu wypiszmy:
C + M + B 2019   co oznacza:  „Christus Mansionem Benedicat” – czyli „Niech Chrystus błogosławi temu domowi”.
2. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych, natomiast na Mszy św. o godzinie 11.30 – Konkurs Koron. Zapraszamy wszystkich w koronach. Najładniejsze zostaną nagrodzone.
3. Zapraszamy na ostatnie już spotkanie w ramach obchodów Epifanii. O godz. 18.00 rozpocznie się Msza Św., której przewodniczyć będzie ks. Zenon Hanas SAC, Prowincjał Prowincji Chrystusa Króla, poświęci witraż „Wniebowzięcie NMP”.
4. Ofiarą do puszek w tym dniu dzisiejszym możemy wesprzeć misje.
5. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Słowo Boże będzie głosił ks. Wiktor Matuszewski, pallotyn, z parafii Miłosierdzia Bożego w Żytomierzu. Ofiarą do puszek można będzie wesprzeć budowę kościoła w Żytomierzu. Na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
6. Spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej będzie w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
7. W środę (tj. 9 stycznia) zapraszamy na jasełka w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej. Początek o godz. 16.30.
8. Zapraszamy również na Rekolekcje w Drodze do Medjugorie 28 kwietnia – 5 maja 2019 r., które poprowadzi ks. Łukasz. Więcej informacji na plakatach oraz naszej stronie internetowej.
9. Od jutra będziemy kontynuować wizytę duszpasterska. Kolędę rozpoczynamy od godz. 15.00. Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna po wieczornej Mszy św. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących bloków:
7 stycznia (poniedziałek):
Zielone: 6, 7, 10, 12 i 13.
8 stycznia (wtorek):
Zielone: 14 i 16.
9 stycznia (środa):
Zielone: 8, 11 i 18.
10 stycznia (czwartek):
Zielone: 17, 19 i 20.
11 stycznia (piątek):
Zielone: 21, 23 i 24.
Dokładny plan jest w naszych domach.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy odwagi w wyznawaniu Pana Jezusa oraz mądrości mędrców w szukaniu prawdy.