sobota-sobota (8 dni)

Kraków – Licheń – Jeziorna Osada – Malbork – Gdańsk – Krynica Morska
Gietrzwałd -Ruciane Nida

Wakacje są połączone są z wypoczynkiem w Jeziornej Osadzie, Osadzie prowadzonej przez Pallotynów pomiędzy Tczewem a Malborkiem. Osada znajduje się w spokojnej wsi, skąd można podziwiać wspaniały pejzaż żuławski, pośród łąk i pól.

Poza wypoczynkiem, dodatkowo w programie: Wizyta w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu, Zwiedzanie Gdańska (Stare Miasto), Zwiedzanie Malborka i Zamku, Wyjazd do Krynicy Morskiej oraz nad Morze Bałtyckie, Wizyta w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie, Wyjazd do Mazurskiej miejscowości Ruciane-Nida, Rej statkiem po Jeziorze Nidzkim. Wakacje to również codzienna Eucharystia.

Cena wakacji:

Osoba pełnoletnia – 1100 zł.

Dzieci i młodzież do 18 roku – 1000 zł.

ZALICZKA PRZY ZAPISIE: 300 zł.

Cena zawiera: transport, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, wstępy na Zamek w Malborku, Rejs statkiem, przewodnika, parkingi.

Więcej szczegółów zostanie podanych niebawem, można zobaczyć sobie miejsce wypoczynku http://www.jeziornaosada.pl/pl/

Co znajduje się na terenie osady?
muzeum techniki rolniczej, stara powozownia z odrestaurowanymi powozami, kąpielisko, rowery wodne, kajaki, możliwość wędkowania, przejażdżki bryczkami, wieżę widokową, plac zabaw dla dzieci.

Zapisy: ks. Wiesław Wilmański SAC: 608 287 328, ks. Łukasz Gołaś SAC 513 427 289