1. Przeżywamy II niedzielę Wielkiego Postu. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele. Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” w ubiegła niedzielę zebrało 1723 zł i 50 euro. Serdeczne Bóg zapłać. .
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
– w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19 00.
– w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
– W tym tygodniu obchodzić będziemy we wtorek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. W tymi dniu zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
3. Uczniów klas VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na drogę krzyżową w piątek, 22 lutego o godz. 19.00.
4. Zainteresowanych nauką w naszym Liceum Ogólnokształcącym na ul. Bulwarowej 33 zapraszamy na spotkania w każdy wtorek w godz. 16.00 – 17.30.
5. Na stoliku przy gazetkach są dostępne skarbonki na jałmużnę wielkopostną 2019 roku.
6. Zapraszamy na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzież od III do VIII klasy szkoły podstawowej. Wyjazd odbędzie się w terminie od 29 czerwca do 12 lipca. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
7. Zapraszamy na „Wakacje z Pallotynami” w dniach 20 – 27 lipca 2019 r. w Jeziornej Osadzie. Szczegóły i informacje są na tablicy ogłoszeń. W dniach 6 – 13 października zapraszamy na pielgrzymkę „Miejsca święte Gruzji”, a w dniach 24 – 28 października na pielgrzymkę do Fatimy. Szczegółowe informacje w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszej parafii oraz Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu.
Ucz się czekać, bo albo zmieniają się rzeczy, albo twoje serce.