1. W dniu dzisiejszym obchodzimy najważniejsze święto w roku liturgicznym – Zmartwychwstanie Pańskie. Ofiara na tacę przeznaczona jest na dalsze prace w kościele i jego otoczeniu.
  2. Jutro drugi dzień świąt Wielkanocnych. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Tacę przeznaczamy na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  3. Do następnej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocna. W piątek z tej racji nie obowiązuje post.
  4. W przyszłą niedzielę przypada święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. W tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz ofiar syryjskiego konfliktu, przede wszystkim w zrównanym z ziemią Aleppo.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy sprzątali kościół przed świętami, rozdzielali paczki dla potrzebujących oraz przygotowywali Triduum Paschalne i w nim uczestniczyli.
  6. Krakowski Klub Żużlowy zaprasza na stadion Wandy na Żużlowe Derby Małopolski Wanda Kraków – Unia Tarnów w poniedziałek o godz. 14.45.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pięknych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, radosnych spotkań rodzinnych, ciepła na każdy dzień, Bożej mocy w trudnościach oraz miłości najbliższych i przyjaciół.

Chrystus zmartwychwstał!  Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!