1. W dniu dzisiejszym w Kościele obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Ostatni dzień Oktawy Wielkanocnej. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Ofiarą do puszek można wesprzeć ofiary syryjskiego konfliktu, przede wszystkim w zrównanym z ziemią Aleppo. Bóg zapłać ks. diakonowi Sebastianowi za głoszone dzisiaj Słowo Boże, a także za pomoc podczas odbywanej u nas praktyki. W dniu dzisiejszym dk. Sebastian kończy posługę w naszej Parafii, a w dniu 7 maja o godz. 10.00 zapraszamy na jego Mszę św. prymicyjną.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na prace w kościele zebraliśmy 7120 zł., w kopertach 4700 zł.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  • w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy obchodzić imieniny ks. Jarosława;
  • we wtorek – święto św. Marka, Ewangelisty. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Marka. W tym roku ks. Marek obchodzi 25‑lecie święceń kapłańskich – będziemy Bogu dziękować również za ten Jubileusz;
  • w sobotę – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  1. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 105 na os. Słonecznym prowadzi zapisy dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018. Zainteresowani rodzice wraz z dziećmi są zaproszeni „spotkanie otwarte” w każdy wtorek i czwartek o godz. 17.00
  2. W środę 26 kwietnia o 6.00 rano wyrusza autokarowa pielgrzymka do Sokółki i Gietrzwałdu. Spotkanie przed pielgrzymkowe dziś ok. godz. 15.45, po nabożeństwie, w salce obok kancelarii.
  3. Dziś od godz. 8.00 do 14.30 w kawiarence parafialnej jest możliwość rozliczenia się i przekazania 1% na dzieła naszej parafii lub fundacji. Paniom księgowym Dorocie i Jolancie dziękujemy za pomoc w rozliczeniu.
  4. Chór Arka zaprasza w dniu 29 kwietnia o godz. 18.00 do sali ARTzona na koncert z okazji 50-lecia istnienia chóru. Szczegóły na plakacie.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w całym tygodniu pracy.

Myśl tygodnia:

Chwała idzie za tym, kto przed nią ucieka, a ucieka przed tym, kto ją goni.