1. Przeżywamy XXVII Niedzielę zwykłą oraz Dzień Papieski. Przed kościołami w całej Polsce odbywa się zbiórka ofiar na stypendia dla uzdolnionej młodzieży, czyli na inicjatywę budowania „Żywego pomnika Jana Pawła II”. Bóg zapłać za wspomożenie tej inicjatywy.
  2. W środę spotkanie przed bierzmowaniem dla klas III gimnazjum o godz. 19.00 w kościele.
  3. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na dalsze prace w kościele. Będą zamontowane relikwiarze w półce pod tabernakulum. Materiał, z którego zostały wykonane relikwiarze pochodzi ze zbiórki złomu srebra i złota. Koszt wykonania to 9500 zł. Można jeszcze składać złom srebra i złota. Przyda się on na planowany w przyszłości wystrój (na przykład na monstrancje).
  4. W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił ks. Kishore Bezzam, pallotyn z Indii. Przybliży nam życie chrześcijan w jego kraju Po Mszy św. będzie można wesprzeć sierociniec i budowę szkoły w jego parafii.
  5. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy:

– w poniedziałek – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,

• w piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera,
  1. W piątek w Arce Pana o godz. 18.00 będzie ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Natomiast w naszej parafii na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
  2. Z okazji Dnia Edukacji w sobotę zapraszamy wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników szkół na Mszę św. o godz. 18.00. Zapraszamy też nauczycieli, którzy pracują w szkołach poza parafią oraz emerytów. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w kawiarence.
  3. 26 października (czwartek) o godz. 19.00 zapraszamy na ewangelizację na Barce. Gościć będziemy pallotyna ks. Benjamina Bahashi z Demokratycznej Republiki Konga. Spotkanie odbędzie się na Barce Aquarius obok Jubilata i Mostu Dębnickiego.
  4. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 zapraszamy dzieci, natomiast na 17.30 wszystkich parafian.
  5. Przyjmujemy Można je składać w kancelarii i w zakrystii. Za wszystkich zmarłych w naszych domach pallotyńskich przez cały listopad będą odprawiane codziennie 24 Msze św. W naszej parafii będzie odmawiany codziennie różaniec o godz. 17.30.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień. Nauczycielom i pracownikom szkół oraz ks. Dyrektorowi wytrwałości i obfitych owoców pracy.

Dobrze jest oprzeć się o drugiego, bo nikt nie dźwiga życia sam.