1. Dzisiaj przeżywmy XXVI Niedzielę zwykłą.
  2. Pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją” odbędzie się 8 października XVII Dzień Papieski. Do puszek będziemy mogli złożyć ofiary na dzieło Trzeciego Tysiąclecia (stypendia dla uzdolnionej młodzieży).
  3. W kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić w tym tygodniu:
    • w poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów,
    • w środę – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
    • w czwartek –wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
    • w piątek – I piątek miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. szkolna. Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w domach. Od. Godz. 17.00 możliwość spowiedzi.
    • w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. O godz. 7.30 z przed kościoła wyruszy pielgrzymka do sanktuarium na Krzeptówki. Są jeszcze wolne miejsca. O godz. 14.00 zapraszamy an różaniec, podczas którego będziemy się łączyć ze wszystkimi, którzy modlą się na granicach naszej ojczyzny. Na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie św. Po Mszy wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o  8.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.00 odbędzie się Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców.
  5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Zapraszamy na spotkanie przed bierzmowaniem klasy 2 gimnazjumśrodę o godz. 30 do kościoła.
  7. W czwartek o godz. 00 zapraszamy do kościoła na nabożeństwa dla uczniów klas 7-mych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.
  8. Zapraszamy na spotkanie oazy dziecięcej w każdą sobotę o godz. 00 do salki na plebanii.
  9. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 zapraszamy dzieci, natomiast na 17.30 wszystkich parafian.
  10. Ośrodek Kultury Kraków – Nowa Huta zaprasza dzieci w wieku od 5 – 14 lat, które chcą przeżyć przygodę z tańcem do zespołu Gaduły. Informacje w Klubie – os . Zgody 1.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrej niedzieli i wszelkiego błogosławieństwa na każdy dzień.

Żeby człowieka usłyszeć, wystarczy go wysłuchać, zamiast przesłuchiwać.