1. Przeżywamy uroczystość św. Wincentego Pallottiego, założyciela SAC. Szczególnie zapraszamy na uroczystą Mszę Św. o godz. 11.30, a o godz. 17.00 zapraszamy na koncert chóru Amadeum; w programie kolędy polskie i zagraniczne. Natomiast po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  • we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • w środę – święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła;
  • w czwartek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
  • w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Rodziny, które nie mogły w wyznaczonym czasie przyjąć kolędy, prosimy o zgłoszenia w kancelarii i w zakrystii. Termin od uzgodnienia.
    Dziękujemy wszystkim rodzinom, które nas przyjęły za okazane dobro, życzliwość, serdeczność i wspólnie spędzony czas.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej szkole podstawowej. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  3. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkanie przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  4. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.15 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
  5. Od poniedziałku 23 stycznia wracają: godziny pracy kancelarii od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do 17.30 oraz codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od poniedziałku do soboty od godz. 17.30 do 18.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz radości w sercu.