1. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera,
  • w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego. Dodatkowe Msze Św. o godz. 9.00 i 20.00. Na wszystkich Mszach Św. obrzęd poświęcenia gromnic. Jest to także XXVII Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiarą do puszek można wesprzeć zakony kontemplacyjne. To I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
  • w piątek – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. To I piątek – od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych z osiedli Krakowiaków i Zielonego. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
  • w sobotę – to I sobota miesiąca – na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie; po Mszy Św. wieczornej czuwanie pierwszosobotnie, które zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  1. W poniedziałek, 30 stycznia, nasi ministranci wyjeżdżają na ferie do Warszawy. Prosimy o modlitwę w intencji udanego wyjazdu. Przy tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane ministrantom podczas kolędy, a także w uroczystość Objawienia Pańskiego (za kredę i kadzidło).
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej szkole podstawowej. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  4. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkanie przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  5. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.15 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
    Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radości w sercu i Bożego pokoju.