1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu (Lætare). Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele (spłata fotowoltaiki).
  2. W piątek przeżywać będziemy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.00. Wieczorem zapraszamy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach na spotkanie modlitewne rodziny pallotyńskiej pt. Ojcowskie Serce. Szczegóły na plakacie i na ulotkach
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19 00;
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  1. Rekolekcje dla szkoły podstawowej i dla liceum:
    17 – 19 marca 2021 r. (środa, czwartek i piątek).
    Rekolekcjonista: ks. Sylwester Fiećko SAC
  • Rekolekcje będą dostępne ONLINE.
  1. Rekolekcje Parafialne: Św. Józef – mocny nie w słowach, ale w czynie
    21 – 24 marca 2021 r. (niedziela, poniedziałek, wtorek, środa).
    Rekolekcjonista: ks. Marcin Bieniasz SAC
    7.00, 9.00, 18.00; 20.00 – Msza Św. z nauką (pół godziny przed Mszą św. możliwość spowiedzi)
    Rekolekcje będą dostępne ONLINE
    Szczegóły transmisji są dostępne na stronie parafialnej, w gazetce i na plakatach.
  2. W zakrystii i przy wejściu do kościoła są do nabycia baranki z Caritasu.
  3. Uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy we wtorek o godz. 19.00 do kościoła.
  4. Trwa rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym roku zostaną utworzone cztery pierwsze klasy: oprócz klasy ogólnej i klasy z tańcem będzie klasa z zajęciami z podstawy programowania. Zapraszamy.
  5. Przy gazetkach jest informacja o możliwości przekazania 1% podatku na potrzeby Parafii.
  6. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
    Kto chce przemawiać do świata, musi najpierw słuchać Pana Boga.