1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. W ubiegłą niedzielę na Dzieła Pomocy Misjom „Ad Gentes” zebraliśmy 1820 zł. Gościmy dzisiaj Stowarzyszenie Dobrosław. Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na leczenie Szymonka
 2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
 • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19.00.
 • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 1. W sobotę, 13 marca, i w niedzielę, 14 marca, zapraszamy na rekolekcje wielkanocne dla nauczycieli, które poprowadzi ks. Zenon Hanas SAC, Wyższy Przełożony Prowincji Chrystusa Króla.
 2. Na stoliku przy gazetkach są dostępne skarbonki na jałmużnę wielkopostną 2021 roku. Baranki wielkanocne można nabyć w zakrystii i przy wyjściu z kościoła. Puszki z jałmużną można przynieść w Niedzielę Palmową i przekazać na biednych.
 3. W dzień św. Józefa 19 marca 2021 roku zapraszamy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach na spotkanie modlitewne rodziny pallotyńskiej pt. Ojcowskie Serce. Szczegóły na plakacie.
 4. Uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w każdy wtorek o godz. 19.00 do kościoła.
 5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym roku zostaną utworzone cztery pierwsze klasy: oprócz klasy ogólnej i klasy z tańcem będzie klasa z zajęciami z podstawy programowania. Zapraszamy.
 6. Przy gazetkach jest informacja o możliwości przekazania 1% podatku na potrzeby Parafii.
 7. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych i wytrwania w postanowieniach wielkopostnych.
  Myśl tygodnia:
  Już sama obecność jednego dobrego człowieka czyni świat weselszym i piękniejszym.