1. Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Witamy w naszej wspólnocie ks. Mariana Łagoda, pallotyna, który będzie pełnił obowiązki duszpasterza.
  2. Ofiarą do puszek można wesprzeć rehabilitację 11 letniej Marysi, cierpiącej na rzadką chorobę kości
  3. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • w poniedziałek – święto – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie,
  • w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • w czwartek – jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne;
  • w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
  2. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  3. W dniach 11-27 lipca w Świętej Katarzynie koło Kielc odbędą się rekolekcje oazowe dla młodzieży po 8 klasie szkoły podstawowej i starszej. Koszt 1200 zł. Informacje i zapisy w zakrystii lub w kancelarii. Serdecznie zapraszamy
  4. Przy gazetkach można kupić cegiełki na ławeczkę z ks. Kardynałem w postaci płyty ze zdjęciami z uroczystości konsekracji kościoła i procesji w Boże Ciało. Jeśli ktoś chciałby się znaleźć wśród fundatorów na tablicy przy ks. Kardynale, proszę o kontakt.
  5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego liceum na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły. Zapraszamy.
  6. Zapraszamy na XXXXII Pieszą pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2022 r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 1 do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana. Szczegóły na plakacie.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej i ciepłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku dla tych co odpoczywają. A tym co nie odpoczywają nadziei, że też będą odpoczywać.
    Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.