1. Przeżywamy XV niedzielę zwykłą.
  2. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na ławeczkę z ks. Kardynałem Macharskim. 7 sierpnia na Mszy Św. o godz. 10.00 ks. Prowincjał poświęci ten dar naszej wdzięczności. Wykupując cegiełkę można jeszcze znaleźć się wśród ofiarodawców. Za tydzień pojawią się płytki z informacją o ofiarodawcach. Po Mszy Św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.
  3. W ubiegłym tygodniu dla Marysi zebraliśmy 1650 zł. Najbliżsi dziewczynki bardzo dziękują za ten dar.
  • w poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
  • we wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
  • w środę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta,
  • w piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
  • w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej).
  1. W przyszłą niedzielę i za dwa tygodnie przed kościołem odbędzie się kiermasz książek. Dochód przeznaczony jest na ławeczkę z ks. Kardynałem.
  2. W środy od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec za kapłanów
  3. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30
  4. Zapraszamy na XXXXII Pieszą pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2022 r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 1 do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana. Szczegóły na plakacie.
  5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego liceum na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły. Zapraszamy.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.
    Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie.